iSalonidata Hakkında

Değerli Mobilya Sektörü Profesyonelleri,

Ben, mobilya sektöründe yüzlerce firmayla çalışma fırsatı bulmuş bir programcı ve web sitesi geliştiricisiyim.
Sektörde her zaman yeni modeller üretme arayışında olduğunuzu, gelişmeleri izlemeye çalıştığınızı ve bunun ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu sebeple Milano'da her yıl düzenlenen dünyanın en büyük mobilya fuarı'nı takip etmenin tüm sektör profesyonelleri için adeta bir zorunluluk halinde olduğunu görüyorum.

Sizi daha iyi anlayabilmek ve size daha iyi hizmet verebilmek adına, kendi iş alanım olmasa da bu fuarı iki defa ben de yerinde ziyaret ettim. Fuar alanının ne kadar büyük olduğunu ve fuar süresi içerisinde tüm standları dolaşmanın mümkün olmadığını biliyorum. Çoğunuz sadece önceden tanıdığınız veya kendi tarzınıza uygun olan salonlardaki mobilyacıları ziyaret edebiliyorsunuz.

Üstelik, günümüz pandemi koşullarında artık bu araştırmalarınızı internetten yapmak zorundasınız.
2020 yılında iptal edilen fuar, 2021 yılında ise her zaman yapıldığı tarihten öteye, Eylül'e taşındı. O günkü pandemi şartlarının da ne kadar elverişli olacağı henüz bilinmiyor.

İşte bu durumdan yola çıkarak, Milano Mobilya Fuarı'nın tüm "güncel" katılımcılarını tek bir dosyada sizin için derlemiş bulunuyorum. Tüm firmaların web sitelerine tek bir dosyadan ulaşıp modellerini inceleyebileceksiniz. Fuar bu yıl yapılamayacak olursa, tek toplu katılımcı veri kaynağını elinizde bulunduracaksınız. Fuar kesin olarak yapılacaksa da fuara gitmeden önce hangi firmaların tarzını beğendiğinizi ve sizin üretim yaklaşımınıza uygun olduğunu görebilecek ve seyahatinizi daha etkili programlayabileceksiniz..

Sormak istedikleriniz için bana [email protected] adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sizinle Milano'da karşılaşmak dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunuyorum..
Burak Engin Zorer
Kim bilir, belki bir Milano sabahında, kalabalığıyla meşhur fuar girişinde sizinle karşılaşır, sohbet ederiz.